• Kinkekaart

  50 €

  Meie kinkekaarte saab osta ja tellida nii digitaalsel kui ka valmis trükitud kujul.

  Valmis trükitud kinkekaardi saab osta meie Tesindusest aadressil Tondi 5. Kohapeal saab tasuda sularahas. Kinkekaardi väärtus on 50 euro.

  E-kinkekaardi saadame Teile e-posti aadressile. Selleks tuleb kirjutada kinkekaardi täpne soov – rahaline väärtus, summa. Väljastame arve e-posti aadressile ja jääme ootama Teie maksekorraldust arve tasumise kohta. Seejärel saadame kuni 24 tunni jooksul kinkekaardi Teie poolt valitud e-posti aadressile. Peale arve tasumist saata maksekorraldus aadressile nfo@lahetervis.ee

 • Ravimassaaž

  45 €

  Terapeutilist massaaži kasutatakse kõigis etappides, nii raviprotsessi ajal kui ka pärast seda – taastusravi faasis, ning sellel pole praktiliselt rakenduse piire. Selle abil ravitakse haigusi:

  Kardiovaskulaarsüsteem;
  Närvisüsteem;
  Lihasluukonna;
  Seedetrakt;
  Hingamisteed ;
  Günekoloogilised haigused;
  Uroloogilised haigused;
  Ainevahetushäired;
  ja paljud teised

 • Vistseraalne massaaž

  45 €

 • Klassikaline massaaž

  35 € / 60 min

  Klassikaline massaaž on levinuim massaaziliik Lääne kultuuriruumis. Meil tehtav nn. klassikaline massaaž baseerub rootsi massaažil. Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadustest tehakse massaaži õliga või ilma, kogu kehale või lokaalselt. Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tästes keha vastupanuvõimet haigustele.

  Aeg Hind
  60 min 35 €
  90 min 55 €
 • Õpilase massaaž

  15 € / 60 min

  Massaaz teevad meie koolituse keskuse õpilased, kes on õpinud erinevaid massaazi tehnikad ja nõuavad praktikad.

  Aeg Hind
  60 min 15 €
  90 min 20 €
 • Skulptureeriv massaaž Andrei Grebennikovi meetodil

  40 €

  MEETODI EESMÄRK:
  Mahu vähendamine
  Lihaste mahu suurendamine
  Võitlus tselluliidiga
  Massaaži eesmärgiks on üksikute kehaosade mahu korrigeerimine.
  Skulptureeriv massaaž on suunatud nahaaluse sidekoe või lihaskoe mõjutamisele. Seejuures sõltub massaaži suunitlus (nahaaluse rasva sidekoe mahu vähendamine või lihaste ümbermõõdu suurendamine) organismi ainevahetusprotsesside suunitlusest. See tähendab, et eksisteerivad sellised päevad, mil organism vabaneb rasvast kergemini või on valmis lihasmassi intensiivsemalt suurendama. Metoodika sisaldab nii tuntud massaaživõtteid kui ka uusi rakendusi.

  Kestvus: 60 min

 • Müofastsiaalne näomassaaž

  € 45

  See on vananemisvastane protseduur, mille tulemus on võrreldav plastilise operatsiooniga. Tulemus on märgatav juba esimeste protseduuride ajal – silenevad niina ja hulte ümbruse kortsud, piki- ja põikikortsud laubal, silmanurkade kortsud, kaovad tursed, taastub naha elastsus ja pinguldatus näo alaosas.

  Kestvus: 60 min

 • Shiatsu massaaž

  35 €

  Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

   Kestvus: 60 min
 • Segmentmassaaž

  35 €

  Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, mille eesmärgiks on leevendada valu ning mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd.
  Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.

  Kestvus: 60 min

 • Klassikaline näomassaaž

  35 € / 60 min

  Massaaz mõjutab nii veresoonte, närvide, naha kui lihaste
  talitlust.
  Klassikalise näomassaazi näidustused:
  – mikrovereringe parandamine;
  – tursete alandamine,;
  – venoosse vere juurdevoolu suurendamine;
  – näonaha ja lihaste toniseerimine;
  – jume parandamine;
  – väikeste, pindmiste kortsujoonte mahendamine;
  – kliendi lõõgastamine;
  – näo- ja dekoltee naha toitmine ja niisutamine

 • Laavakivi massaaž

  45 €

  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

  Kestvus: 60 min

 • Rasedate massaaž

  30 €

  Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.

  Kestvus: 45 min

 • Beebide massaaž

  € 25

  Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.

  kestab 30 min

 • Kupu- ehk vaakummassaaž

  35 €

  Kupu- ehk vaakummassaaži on ravi eesmärgil kasutatud sajandeid. Kupu- ehk vaakummassaaži toimemehhanism põhineb lümfi- ja vereringe aktiviseerimisel ning naha hüpereemia (nahaõhetuse) tekitamisel, mille kaudu mõjutatakse naharetseptoreid ja nendega seotud organsüsteeme. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kupumassaaž toetab külmetushaiguste ravi, leevendab liigeshaiguste vaevusi ja mõjub ennetavalt tselluliidi tekkimisele ja vähendab olemasolevat tselluliiti.

  NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!

  Kestvus: 60 min
 • Spordimassaaž

  35 €

  Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sportlikule ja kehaliselt aktiivsele inimesele. Spordimassaaž koosneb spetsiifilistest massaaživõtetest ja harjutustest, mis aitab kaasa sportlase/tervisesportlase saavutusvõime tõstmisele ja kiiremale taastumisele peale füüsilist pingutust. Olenevalt vajadusest jaguneb spordimassaaž oma põhiolemuselt võistluseelselt ja võistlusjärgseks massaažiks.

  Kestvus: 60 min

 • Tai massaaž

  35 €

  Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka “laisa inimese joogaks”.

  Kestvus: 60 min

 • Aroomimassaaž

  € 45

  Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Sujuvad, silitavad massaaživõtted mõjuvad rahustavalt. Oskuslikult valitud eeterlike õlide toime organismi talitlusele on tajutav ka massaažile järgnevatel päevadel. Eeterlike õlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

  Kestab 60 min

 • Meemassaaz

  40 €

  Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
  Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.

  Kestvus: 60 min

 • Lümfimassaaz

  40 €

  Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

  Kestvus: 60 min

 • Tselluliidivastane massaaž

  35 € / 60 min

  Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist

  Aeg Hind
  90 min 45 €
 • Kinesioteipimine

  13 €

 • Sügavkoe massaaž (Vene Jõu massaaz RoSoMaha)

  45 € / 60 min

  Sügavkoe massaaž – klassikalise massaaži võtetel põhinev aeglane ja tugev massaaž lihaste, kõõluste ja sidemete mõjutamiseks. Eelkõige tegeletakse konkreetsete probleemide käsitlemisega, kuid samas võib sügavkoe massaaži kasutada ka üldise lõõgastumise saavutamiseks. Pingekollete käsitlemisel võib kogeda vähest ebamugavust.

 • On-site massaaž

  20 € / 30 min

 • Osmo -kaalulangus Marine

  55 €

  osmo
  • Osmo -kaalulangus Marine (60 min)

  Osmo- kaalulangus – see on stressi, tselluliidi, paistetuse, liigsete kilode ja rasvhapete vastane võitlus.
  Ideaalselt sobiks neile, kes:
  -tahaksid oluliselt vähendada kaalu ja suurust
  -korrigeerida figuuri
  -puhastada oma keha toksilistest ainetest
  -parandada ainevahetust
  -kinkida nahale imeline välimus ja tervis.

 • THALAC – Lame kõht

  45 €

  2
  • THALAC – Lame kõht (40 min)

  Tulemus: lame, tugev ja toonuses kõht. Spetsiaalne massaažitehnika koos väljatöötatud kosmeetikapreparaatidega aitab oluliselt seedimist. Keha on tugevam ja selle loomulik elastsus on taastunud.
  Koos kaalulangetamisele kaasa aitavate meretaimede ja toniseerivate aktiivsete komponentidega annab see protseduur kiired ja nähtavad tulemused.
  Protseduur aitab vähendada rasva kogunemist problemaatilistesse kohtadesse, samuti tugevdab lihaste tugevust problemaatilistes kohtades. Vähendab armide sügavust. Tervendab nahka, tugevdab kudede elastsust, vähendab naha lõtvust. Pärast protseduuri normaliseerub seedeelundkonna töö, paraneb ka vereringlus. Toimub naha niisutamine ja puhastus ainevahetuse jääkidest.

 • SPA – programm jalgadele „Kerged jalad“

  39 €

  3
  • SPA – programm jalgadele „Kerged jalad“- (60 min)

  Koheselt vähendab jalgade turset ja leevendab väsimust.
  Protsetuur on kerge ja tulemuslik, mis värskendab ja rahustab jalgu ja koheselt vähendab jalgade turset.
  Kerguse, värskuse, mugavuse tunne ja rahustav effekt jäävad teile pikemaks ajaks.
  Väga kiiresti võtab jalgadest pinge, jalad muutuvad märgatavalt peenemaks.
  Protseduur parandab vereringlust, kõrvaldab veenidest seisvad nähtused, aktiviseerib lümfivedeliku ringluse, samuti tugevdab veresooni. Hoiab ära veenilaiendid. Samuti on see hea tselluliidi ennetusmeetod.

 • Relax THALAC massaaz

  69 €

  4
  • Relax THALAC massaaz – (95 min)

  See on mineraalne protseduur meretaimedega, mis rikastab teie keha intensiivselt mineraalidega, pakub lõdvestust ja mugavust. Meretaimede kompleks on rikas peamistest mineraalsetest elementidest – see toob teie kehasse tagasi toonuse ja elu. Samuti viivad need meretaimed kehast välja toksilised ained ja aitavad kaalust alla võtta, niisutavad ülemist epidermise kihti.
  Massaaz parandab naha toonust, võtab ära stressi – ja depressioonitunde, pikemaajalise väsimuse tunnuseid. Aitab ära hoida naha venitusarme noorukieas kui ka rasedatel naistel.
  Pärast mineraalsete ainete ja mikroelementide küllastust kehas normaliseerub ainevahetus ja vereringlus, tugevnevad veresoonte seinad ja samuti kaob psüühiline ja emotsionaalne pinge.

 • TSELLULIIDIVASTANE PROGRAMM

  60 €

  5
  • TSELLULIIDIVASTANE PROGRAMM – (75 min)

  Koostatud virtuaalse soojuse ja virtuaalse külmuse põhimõttel (soojusefekt tekib mitte kunstlikult keha soojendades, vaid võimsana ülemiste kihtide mikrotsirkulatsiooni aktiveerimise käigus, ja külmaefekt tekib mentooli toimel närvidele, tänu millele peaajju saabub signaal, mille vastureaktsioonina toimub veresoonte ahenemine). See aitab tulemuslikult vähendada kaebuste nimekirja. Ei ole tarvis spetsiaalseid tingimusi ja varustust. Tulemus on märgata juba pärast esimest seanssi.
  Programmi eesmärk: sentimeetrite kadu probleemsetes kohtades (kaalulangus 1 kuni 2 suureuse võrra), tselluliidijääkide eemaldamine, naha toonuse parandamine ja selle pinna paranemine, vere- ja lümfivoolu normaliseerimine, toksiliste ainete ja metabolismiproduktide välja viimine, veresoonte tugevdamine.

KAS OLETE LEIDNUD SOBILIKU TEENUSE ?

Kui olete leidnud, siis vajutage nuppu ja broneerige aeg!

Reserveeri!