• Klassikaline massaaž

  30 € / 60 min

  Klassikaline massaaž on levinuim massaaziliik Lääne kultuuriruumis. Meil tehtav nn. klassikaline massaaž baseerub rootsi massaažil. Lähtuvalt kliendi soovist ja vajadustest tehakse massaaži õliga või ilma, kogu kehale või lokaalselt. Massaaž mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tästes keha vastupanuvõimet haigustele.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Müofastsiaalne näomassaaž

  € 45

  See on vananemisvastane protseduur, mille tulemus on võrreldav plastilise operatsiooniga. Tulemus on märgatav juba esimeste protseduuride ajal – silenevad niina ja hulte ümbruse kortsud, piki- ja põikikortsud laubal, silmanurkade kortsud, kaovad tursed, taastub naha elastsus ja pinguldatus näo alaosas.

  Kestvus: 60 min

 • Skulptureeriv massaaž Andrei Grebennikovi meetodil

  35 € / 60 min

  MEETODI EESMÄRK:
  Mahu vähendamine
  Lihaste mahu suurendamine
  Võitlus tselluliidiga
  Massaaži eesmärgiks on üksikute kehaosade mahu korrigeerimine.
  Skulptureeriv massaaž on suunatud nahaaluse sidekoe või lihaskoe mõjutamisele. Seejuures sõltub massaaži suunitlus (nahaaluse rasva sidekoe mahu vähendamine või lihaste ümbermõõdu suurendamine) organismi ainevahetusprotsesside suunitlusest. See tähendab, et eksisteerivad sellised päevad, mil organism vabaneb rasvast kergemini või on valmis lihasmassi intensiivsemalt suurendama. Metoodika sisaldab nii tuntud massaaživõtteid kui ka uusi rakendusi.

 • Aroomimassaaž

  35 € / 60 min

  Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav massaaž, mis sobib stressi, vaimse ja füüsilise ülekoormuse leevendamiseks. Sujuvad, silitavad massaaživõtted mõjuvad rahustavalt. Oskuslikult valitud eeterlike õlide toime organismi talitlusele on tajutav ka massaažile järgnevatel päevadel. Eeterlike õlide imendumine on selektatiivne, sõltuvalt inimese nahatüübist ja seisundist.

  Aeg Hind
  30 min 25 €
  90 min 45 €
 • Logopeediline massaaž

  25 € / 25 min

  Logopeediline massaaž aitab kaasa kõneorganite lihastöö parandamisele ning on ühtlasi häälikuseade ja suulise kõne õpetamise ettevalmistav etapp.
  Massaaži näidestused:
  – mõjutada kaudselt lapse üldist füüsilist arengut;
  – rahustada hüperaktiivseid või kapriisseid ja halvasti kontakteeruvaid lapsi;
  – aktiveerida artikulatsiooniaparaadi lihaste tööd;
  -on vajalik häälikute korrigeerimisel
  – kui on lühike keelekida.
  – kui 3 – 5 aastane laps ei räägi, küll saab aga hästi aru kõnest,
  – huule – suulaelõhe operatsiooni järgselt
  – laste ajuhalvatuse korral (PCI)
  -jm

 • Spordimassaaž

  30 € / 60 min

  Spordimassaaž on mõeldud eelkõige sportlikule ja kehaliselt aktiivsele inimesele. Spordimassaaž koosneb spetsiifilistest massaaživõtetest ja harjutustest, mis aitab kaasa sportlase/tervisesportlase saavutusvõime tõstmisele ja kiiremale taastumisele peale füüsilist pingutust. Olenevalt vajadusest jaguneb spordimassaaž oma põhiolemuselt võistluseelselt ja võistlusjärgseks massaažiks.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Kupu- ehk vaakummassaaž

  35 € / 60 min

  Kupu- ehk vaakummassaaži on ravi eesmärgil kasutatud sajandeid. Kupu- ehk vaakummassaaži toimemehhanism põhineb lümfi- ja vereringe aktiviseerimisel ning naha hüpereemia (nahaõhetuse) tekitamisel, mille kaudu mõjutatakse naharetseptoreid ja nendega seotud organsüsteeme. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Kupumassaaž toetab külmetushaiguste ravi, leevendab liigeshaiguste vaevusi ja mõjub ennetavalt tselluliidi tekkimisele ja vähendab olemasolevat tselluliiti.

  NB! Kuppudega tekitatud tugev vaakum võib esile kutsuda hematoome (verevalumeid). Ei sobi vasotoomiliste (veresoonte) probleemide puhul!

  Aeg Hind
  30 min 25 €
  90 min 50 €
 • Segmentmassaaž

  30 € / 60 min

  Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, mille eesmärgiks on leevendada valu ning mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd.
  Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
 • Sügavkoe massaaž

  40 € / 75 min

  Sügavkoe massaaž – klassikalise massaaži võtetel põhinev aeglane ja tugev massaaž lihaste, kõõluste ja sidemete mõjutamiseks. Eelkõige tegeletakse konkreetsete probleemide käsitlemisega, kuid samas võib sügavkoe massaaži kasutada ka üldise lõõgastumise saavutamiseks. Pingekollete käsitlemisel võib kogeda vähest ebamugavust.

 • Meemassaaz

  35 € / 60 min

  Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž on ainuke massaaž, millega on ravitud päiksepõletust.
  Kahjuks ei sobi antud massaaž mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.

  Aeg Hind
  30 min 25 €
  90 min 50 €
 • Tselluliidimassaaž

  35 € / 60 min

  Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist

  Aeg Hind
  30 min 25 €
  90 min 50 €
 • Jalalaba teraapia

  30 € / 60 min

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Lümfimassaaz

  30 € / 60 min

  Massaaž on kuivalt teostatav leebe massaaž lümfiringe stimuleerimiseks. Suurt tähelepanu pööratakse kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaž aitab vähendada turseid, väljutada organismist jääkaineid ja tõsta immuunsust. See ravimassaaž on eriti vajalik peale operatsiooni, mille käigus on eemaldatud osa lümfisõlmi ning traumade järgselt tursete ärahoidmiseks ja alandamiseks.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Tai massaaž

  30 € / 60 min

  Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Seda massaaži liiki nimetatakse ka “laisa inimese joogaks”.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Shiatsu massaaž

  30 € / 60 min

  Shiatsu on traditsiooniline jaapani massaaž, mis keskendub kogu keha läbivate energialiinide stimuleerimisele ja vajutuste kaudu bioaktiivsete punktide toniseerimisele.

  Aeg Hind
  30 min 20 €
  90 min 45 €
 • Beebide massaaž

  18 € / 30 min

  Imikule võib teha massaaži ja alustada võimlemist juba 1,5- 2 kuu vanuselt. Puudutuse läbi suureneb lapse vastuvõtuvõime ümbritseva maailma suhtes ja tema ealine areng kiireneb tunduvalt. Lapsel arenevad paremini psüühilised ja vaimsed võimed. Õigesti tehtud massaaž turgutab lapse immuunsüsteemi, mis vähendab lapse haigestumist.

 • Rasedate massaaž

  30 € / 45 min

  Aitab leevendada lapseootamisega kaasnevaid füüsilisi ja psüühilisi vaevusi, aitamaks organismil kohaneda uue olukorraga.

 • Kinesioteipimine

  13 €

 • Laavakivi massaaž

  45 € / 75 min

  Väga populaarne Chakra Stone massaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat.

 • On-site massaaž

  20 € / 30 min

 • Klassikaline näomassaaž

  35 € / 60 min

  Massaaz mõjutab nii veresoonte, närvide, naha kui lihaste
  talitlust.
  Klassikalise näomassaazi näidustused:
  – mikrovereringe parandamine;
  – tursete alandamine,;
  – venoosse vere juurdevoolu suurendamine;
  – näonaha ja lihaste toniseerimine;
  – jume parandamine;
  – väikeste, pindmiste kortsujoonte mahendamine;
  – kliendi lõõgastamine;
  – näo- ja dekoltee naha toitmine ja niisutamine

 

KAS OLETE LEIDNUD SOBILIKU TEENUSE ?

Kui olete leidnud, siis vajutage nuppu ja broneerige aeg!

Reserveeri!