LastePidu LAHE TERVISega!

Keel:eesti/vene
Kellele: kõikidele

 • Mis on LastePidu LAHE TERVISes?

  1 peojuht 1 tund 50€ (60€)
  2 peojuhti 1 tund 80€ (90€)
  2 peojuhti 1 tund programm elusuuruses nukuga 90€ (100€)

  Kirjeldus:
  Näitleja ilmub efektselt peole, andes peokülalistele oma saabumisest valjult teada. Seejärel räägib (kliendi valitud kangelase kostüümis) näitleja, miks ja kuidas ta peole on tulnud. Nii näiteks on piraadid üle elanud laevahuku ning neil tuleb kokku panna uus meeskond. Milleks? Selleks, et leida üles kõik oma kadunud sõbrad ja minna kaugele merereisile uusi seiklusi otsima. Tutvuse käigus saab näitleja teada, et on sattunud sünnipäevale, ning kindlasti õnnitleb koos oma uute sõpradega valjult sünnipäevalast. Seejärel algab  etendus: kangelase looga seotud värvikate rekvisiitidega temaatilised mängud (nii näiteks peavad piraadid avamerel viibides oskama ronida ühelt laevalt teisele, selleks aga tuleb õppida köiel kõndima).
  Umbes 10 – 15 minutit enne näitleja etteaste lõppu kutsutakse kõik külalised sünnipäevalast õnnitlema ja torti sööma. Kui küünlad on tordil ära puhutud, siis on aeg hüvasti jätta. Lapsed ja nende vanemad hakkavad torti sööma, näitleja aga tänab kõiki oma uusi sõpru suurepärase peo eest ning lahkub, jättes peokülalistele eredad mälestused.

  Lisa:
  1)Õhupallidest kujundamist saab pakkuda klientidele kui lisa teenust peojuhi programmile. Sel juhul saab iga laps endale ühe õhupallikuju 1-10 last 7.50€ (10€), 10-20 last 15€ (20€) jne.
  2) Mulli Show-d saab teha üheskoos peojuhi programmiga. N: Mini Mulli show + peojuhi programm 30 min = 60€ (70€)+25€ (30€)

  MINI MULLI SHOW

  25-30 мin 60€ (70€)

  Peokülalised näevad erisuguse suurusega mulle ning põnevaid trikke, peale selle saavad nad ka ise tohutu suure seebimulli sees viibida! Programm sisaldab ka lühikest meisterklassi koos sünnipäevalapsega.
  NB: Hinnad kehtivad kuni 20 inimest,  21-30 last = 70€ (80€) , 31-40 last = 80€ (90€) jne.

  STANDART MULLI SHOW 25-30 min + õhupallidest kujundamine

  70€ (80€)

  Peokülalised näevad erisuguse suurusega mulle ning põnevaid trikke, peale selle saavad nad ka ise tohutu suure seebimulli sees viibida! Programm sisaldab ka lühikest meisterklassi koos sünnipäevalapsega.
  NB: Hinnad kehtivad kuni 20 inimest,  21-30 last = 80€ (90€) 31-40 last = 90€ (100) jne.

  MAXY MULLI SHOW

  35-40 min 75€ (85€)

  Peokülalised näevad erisuguse suurusega mulle ning põnevaid trikke, peale selle saavad nad ka ise tohutu suure seebimulli sees viibida! Programmi kuulub ka lühike meisterklass koos peokülalistega.
  NB: Hinnad kehtivad kuni 20 inimest, 21-30 last = 85€ (95€) , 31-40 last = 95€ (105€) jne.

  SUPER MULLI SHOW

  35-40 min + õhupallidest kujundamine 85€ (95€)

  Peokülalised näevad erisuguse suurusega mulle ning põnevaid trikke, peale selle saavad nad ka ise tohutu suure seebimulli sees viibida! Programmi kuulub ka lühike meisterklass koos peokülalistega.
  NB: Hinnad kehtivad kuni 20 inimest, 21-30 last = 95€ (105€) , 31-40 last = 105€ (110€)  jne.

  TEADUS SHOW

  45-55 min 90€ (100€)

  Teadus-show – see põnev üritus koos keemiakatsete ja teaduslike eksperimentidega jääb kauaks meelde nii lastele kui ka nende vanematele.
  Teaduslaboratooriumis lõhkeb ja susiseb kogu aeg midagi ning sädemeid muudkui lendab, ent  kõik see on täiesti ohutu. Lapsele, kellele katsed huvi pakuvad, on üks tõeline teadus-show parim!

  Peojuht – elav õnnitluskaart

  1 peojuht 35€ (40€)
  2 peojuhti 55€ (60€)

  Happy-Party meeskond pakub teile uut teenust – “Elav õnnitluskaart” Mida see endast kujutab? See on ebatavaline ja meeldejääv viis õnnitleda last sünnipäeva puhul, pakkudes talle rohkesti positiivseid emotsioone. Elav õnnitluskaart on imeline kingitus, mis kujutab endast lapse lemmikkangelase antavat lühietendust. Pidulik õnnitlustseremoonia, kingi üleandmine ning lõbusad konkursid ja mängud lisavad igale peole sädet ning pakuvad rõõmu eranditult kõigile, muutes Teie peo lõbusaks ja meeldejäävaks! Ning mälestus foto näol jääb sünnipäevalapsele Teie kingitust veel kauaks meenutama. Elav õnnitluskaart, kelleks võib olla mis tahes muinasjututegelane, tuleb Teie juurde koju, mängutuppa või mujale Teile sobivasse kohta. Show kestab 15-20 minutit. Nali, naer ja hea tuju on Teile kindlustatud!

  Näomaalingud.

  Näomaalingud on pildid, mis kantakse nahale spetsiaalsete värvidega. Neid on lihtne  maha pesta ning need ei ärrita nahka, kuna nende koostises ei ole mürgiseid või kahjulikke aineid. Näomaaling on suurepärane võimalus lõbustada peol nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Näomaalingu tegemine pakub huvi nii sellele, kellele seda parajasti tehakse, kuid ka kõikidele teistele peokülalistele: on ju põnev jälgida, kuidas tavalistest tüdrukutest ja poistest kunstniku käe all kaunid printsessid, kiisud ja koerad, liblikad, armsad tiigrid, vaprad piraadid ja superkangelased saavad!

  30€ (35€) tund
  (ühe tunniga jõuab kunstnik teha kuni 10 näomaalingut olenevalt maalingu keerukusest).

  GLITTER TATTOO

  Glitter tattoo ehk sädelev tätoveering on populaarne variatsioon ajutisest tätoveeringust. See kujutab endast sätendavat aplikatsiooni, mis kantakse nahale spetsiaalse hüpoallergeense liimiga.

  Glitter tattoo pealekandmise tehnoloogia on suhteliselt lihtne: valitud kehaosale kantakse spetsiaalset hüpoallergeenset liimi ja sellele puistatakse sätendavat puru. Tattoo tegemisel kasutatav liim on inimese nahale täiesti ohutu ning veekindel ja elastne. Tänu sellele ei karda tätoveering vett ja püsib nahal 2-5 päeva.

  Hinnad:
  25€ (30€)
  hind sisaldab 10 glitter tattoosi. Iga järgmise tätoveeringu hind on  2.5€ (3€)

  ÕHUPALLIDEST KUJUNDAMINE

  40€ (50€) tund

  Õhupallidest meisterdatud lõbusad kujukesed on suurepärane kingitus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Õhupallid sobivad iga sündmuse puhuks, olgu see siis lapse sünnipäev, koolipidu või mõni perekondlik tähtpäev, pulmad, juubel, firmapidu, laat või festival.
  Õhupallidest kujundamist saab pakkuda klientidele kui lisa teenust peojuhi programmile. Sel juhul saab iga laps endale ühe õhupallikuju 1-10 last 7.50€ (10€), 10-20 last 15€ (20€) jne.

  FOTOGRAAF

  Lapsed muutuvad väga kiiresti ning seepärast tahavad armastavad vanemad jätta midagi mälestuseks igast aastast, kuust ja päevast, mil nende laps areneb. Seetõttu teevadki nad telefonidega oma lastest tuhandeid fotosid. Ent mõnikord soovivad nad, et tulemus oleks  professionaalsem.
  Seetõttu pakume teile võimalust tellida oma peole fotograaf!

  Hinnad: 30 € (40€) / tund ─ hinnas sisaldub 40 professionaalselt töödeldud fotot.

  Peojuht lapsehoidja.

  1 lapsehoidja 1 tund 30€
  2 lapsehoidjat 1 tund 45€

  Te ei tea, millega täiskasvanute peol laste aega sisustada? See, mida täiskasvanud peoks peavad, ei paku lastele sageli mingit huvi ning seepärast igavlevad lapsed pulmades, juubelitel ja firmapidudel ning tekitavad täiskasvanutele seega ebamugavusi. Kuni täiskasvanud pidu peavad, lõbustab lapsi peojuht-lapsehoidja, lastes vanematel lõõgastuda ja hinge tõmmata. Ja kas siis kokkutulnute hea tuju polegi kõige tähtsam asi, mis ühel peol olema peaks? Lapsehoidja-peojuht vaatab meelsasti Teie laste järele: mängib nendega, hoiab neil silma peal, saadab neid tualetti ja annab neile süüa. Meie lapsehoidjad on sõbralikud ja tähelepanelikud ning see tähendab, et võite oma lapsed muretult nende hoolde usaldada. Programm on mõeldud igas vanuses lastele, sest enamasti on just väikesed külalised täiskasvanute üritustel kõige ettearvamatumad. Tänu meie pakutavale peojuhi-lapsehoidja teenusele võite Te rahulikult pidu nautida – Teie laps on kindlates kätes!

JOOGA

Koht:Tallinnna Vindi Lasteaed
Toimumisaeg: N 7.45.00-8.30
Keel:eesti/vene
Jooga 4 – 7 aastastele!

Koht:Loo keskkool, Saha tee 7, Jõelähtme, 74201 Harju maakond
Toimumisaeg:
T 15.00-15.45
N 15.00-15.45
Keel:eesti/vene
Jooga 7-13 aastastele!

 • MILLEKS LASTELE JOOGA?

  Rahu ja keskendumine mis tombavad taiskasvanuid joogat tegema on kattesaadavad ka lastele, kui tutvustada neile joogat mangleval ja lapsesobralikul moel.Vastavale arengutasemele kohase lahenemise korral tekib lapsel parem kontsentreerumisvoime, suutlikkus rahuneda ja end kokku votta, suurem eneseaustus ja enesekindlus.

  Jooga aitab leevendada huperaktiivsuse sumptomeid. Samuti aitab jooga lastel loogastunult ning konkurentsivabalt oma kehaga kontakti saada, millel on omakorda positiivne moju loomingulisuse suurenemisele ja opitulemuste paranemisele.

  Laste puhul on joogaharjutuste aluseks mang, jutustused, dramatiseeringud. Hingamisharjutusi saab teha loomahaali jaljendades ning kehaliste harjutuste puhul voib naiteks kasutada loomapiltidega kaarte erinevate loomaasendite votmiseks. Keskendumisele aitab kaasa ka peale harjutuste sooritamist teadmiste jagamine antud looma-linnu kohta.

  Teismelistele voimaldab joogaseanss energiat valja elada ning lihaseid ning painduvust arendada. Samuti annab joogaga tegelemine juurdepaasu tervislikule ja tasakaalustatud vaatenurgale elu ja iseenda suhtes. Joogaharjutuste kaudu omandatud oskused ja arusaamad aitavad igas eas lapsi laheneda elule pingevabalt ja emotsionaalse intelligentsusega. Tekib parem kehatunnetus, eneseusaldus ning paremad suhted kaaslastega. Meelt ja keha uhendav jooga on oaasiks stressikorbes ning muudab igapaevanouetega toimetuleku kergemaks. Koige suurem kasu mida jooga pakub on eluaegne soprus oma kehaga ning fookuse leidmine oma unistuste taideviimiseks. Jooga aitab saada enesekindlaks ja vapraks kellegagi konkureerimata!

  Loov joogatund sisladab peale fuusiliste harjutuste ja mangulise tegevuse tunni teises pooles ka erinevaid loovust arendavaid kunstilisi harjutusi, kus laps saab uksi voi koos vanemaga joonistada, varvida, voolida ning meisterdada. (Kusin siia juurde, kas Teie voimaldate ka vahendeid meisterdamiseks -varvimiseks ja ka eripedagoogi toos vajaminevat voi tuleb see mul endal ise tuua)?

  Muinasjutujooga sisladab vaikest rannakut fantaasiamaailma. Igas tunnis tuleb jutustamislee erinev muinasjutt, kus rannatakse erinevatele maadele voi tundmatutele planeetidele, kohates seal ponevaid tegelasi, kelleks saavad lapsed labi erinevate joogapooside ka ise kehastuda. Uhtlasi opime selles tunnis tundma erinevaid maid ja rahvaid, nende kombeid jne. Kasutame erinevaid muusikariistu ise heli tekitamiseks, kuulame muusikat, tantsime ning laulame.
  (Laste jooga tund baseerub Kundalini joogal, kus kasutatakse lisaks kehalistele harjutustele ka heli-meditatsioone, koos liikumsega, samuti laule, mange, muinasjutte ning tunni lopuosas ka erinevaid kaelisli loovaid tegevusi. Laste jooga tundides ei voistelda ega anta hinnanguid ja koik toimub manguliselt ja lasteparaselt.)

Beebivõimlemine ja massaazitund

T kell 11.00-11.45
T kell 15.00-15.30
N kell 10.00-10.45
N kell 14.00-14.45
Rühmatrenn: €15 / 40 min
Individuaaltund €25 / 40 min
Tundide käigus õpime lihtsamaid massaazivõtteid, teeme harjutusi lihaste tugevdamiseks ja beebi motoorse arengu toetamiseks. Kaasa aluslina või tekike.
Tund kestab max 40 minutit.

Loovusring

Kellele: 7-12a.
Keel: eesti/vene
Millal: 1 kord nädalas
Laupäev kell 10.00-12.15
Hind: €35 / kuu
Individuaaltund €30 / tund

 • MIS ON LOOVUSRING?

  Loovusringis osalemine arendab lapsel eneseväljendust, julgust ja suhtlemisoskust ning võimet teha koostööd teiste lastega. Antakse lastele võimalus tutvuda erinevate materjalidega.
  Tundides me joonistame, meisterdame, valmistamine makette. Olulisel kohal on kompositsiooni- , vormi -ja värviõpetus.
  Kunstitunnid – avastada lastes anded loomingulise tegevuse ja kunsti kaudu. Õpetame erinevaid tehnikaid (maalimine vesivärvidega ja guaÅ¡Å¡idega,voolimine ja meistedamine jpm)

Pikapäevarühm

Kellele: 7-12a.
Keel: eesti/vene
Millal: igapäev 15.00-17.00
Individuaaltund €20 / tund
Gruppis €10 / tund

 • MIS ON PIKKAPÄEVARÜHM?

  Pikapäevarühm võimaldab õpilasele tuge ja järelevalvet õppetööst vabaaja sisustamisel ning koduste õpiülesannete täitmisel, pedagoogilist juhendamist ja suunamist huvialategevuses ning huvide arendamisel.

Eelkool 5-7a

Kellele: 5-6a.
Keel: eesti/vene
Millal: Laupäev 11.00-13.30
Individuaaltund €30 / tund
Gruppis: €65 / kuu (1 kord nädalas)

 • MIS ON EELKOOL?

  ÕPPESISU:
  EESTI KEEL /VENE KEEL (kirjutamine, lugemine)
  MATEMAATIKA
  INGLISE KEEL
  KUNST

KAS OLETE LEIDNUD SOBILIKU TEENUSE ?

Kui olete leidnud, siis vajutage nuppu ja broneerige aeg!

RESERVEERI!