Lahe Tervis pakub massaazi- ja füsioterapeudi teenust nii firmaüritustel kui ka töötajate endi soovil asutustes kohapeal. Tellida on võimalik nii on-site massaazi kui ka muid massaaziliiki.
On-Site, ehk kontorimassaaz on spetsiaalsel toolil tehtav klassikalisel ja idamaistel võtetel põhinev kiirmassaaz, kus kliendi jalad, käed, rindkere ja pea on toetatud.
On-Site massaazi toolil tunneb klient end lõõgastunult, turvaliselt ja mugavalt.
Massaazi 10-30 minuti jooksul töötatakse läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja keskendumisvõimet.
See on üldlõõgastav, stressi maandav ja positiivset enesetunnet loov massaaz.
Massaaz on abiks sundasendis, näiteks kontori-, arvuti- ja tehase tootmisliinil töötavale inimesele, kaela ja õlavöötme pingetest vabastamiseks.
Abi saab selja- ja ülakeha pingete puhul aga ka peavalude puhul.
Massaazi teostatakse läbi riiete.
Peale massaazi on soovitav:
juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist.
On-Site massaazi kättesaadavus on parem kui teiste massaazide puhul, kuna seda on võimalik peale salongi teha ka töökohtades ning selleks ei ole vaja suurt ruumi. Samuti hea valik inimesele, kel raske aega leida pikemaks massaaziseansiks.
On-Site massaazi on võimalik tellida lisaks töökohale ka erinevatele üritustele. Näiteks firmade suvepäevad, messid, spordi- või vabaõhu üritused, jm.
Füsioterapeut on spetsialist, kes taastab, säilitab ja arendab kliendi liikumis- ja tegevusvõimet ning tema osalust igapäevaelus.
Füsioteraapia eesmärk, mis saavutatakse koostöös kliendi ja/või tema tugivõrgustikuga, on toetada ja arendada kliendi iseseisvust tema eale vastavates igapäevategevustes, sooviga parandada elukvaliteeti.
Füsioterapeut kasutab oma töös klientidega erinevaid sekkumisviise (näit kehalised harjutused ja funktsionaalne treening, manuaalsed tehnikad, erinevaid füüsikalise ravi meetodeid jt).
Füsioteraapia ülesanneteks on võimalike tervisekahjustuste ennetamine, liigeste liikuvusulatuse ja lihaste jõu säilitamine või parandamine, häirunud funktsioonide taastamine, kompenseerimine, valu leevendamine.
Hinnad:
Massaazitoolis:
10/20/30 min – 5/10/15 €
Massaazilaual:
30/60/90 min – 15/25/35 €
Füsioteraapia grupis :
15/30 min – 7/13 €
Hinnakiri on kehtiv Tallinna piires. Väljaspool Tallinna hinnad kokkuleppel. Hinnad on arvestusega, et massaazi soovijaid on vähemalt kaheksa.
Kui teenuse tellib ettevõte, soovime teada massaazisoovijate arvu ja võimalikku tellimise sagedust.
Tuleme koju/kontorisse!
Vali teenus!