JOOGA

Koht:Tallinnna Vindi Lasteaed
Toimumisaeg: N 7.45.00-8.30
Keel:eesti/vene
Jooga 4 – 7 aastastele!

Koht:Loo keskkool, Saha tee 7, Jõelähtme, 74201 Harju maakond
Toimumisaeg:
T 15.00-15.45
N 15.00-15.45
Keel:eesti/vene
Jooga 7-13 aastastele!

 • MILLEKS LASTELE JOOGA?

  Rahu ja keskendumine mis tombavad taiskasvanuid joogat tegema on kattesaadavad ka lastele, kui tutvustada neile joogat mangleval ja lapsesobralikul moel.Vastavale arengutasemele kohase lahenemise korral tekib lapsel parem kontsentreerumisvoime, suutlikkus rahuneda ja end kokku votta, suurem eneseaustus ja enesekindlus.

  Jooga aitab leevendada huperaktiivsuse sumptomeid. Samuti aitab jooga lastel loogastunult ning konkurentsivabalt oma kehaga kontakti saada, millel on omakorda positiivne moju loomingulisuse suurenemisele ja opitulemuste paranemisele.

  Laste puhul on joogaharjutuste aluseks mang, jutustused, dramatiseeringud. Hingamisharjutusi saab teha loomahaali jaljendades ning kehaliste harjutuste puhul voib naiteks kasutada loomapiltidega kaarte erinevate loomaasendite votmiseks. Keskendumisele aitab kaasa ka peale harjutuste sooritamist teadmiste jagamine antud looma-linnu kohta.

  Teismelistele voimaldab joogaseanss energiat valja elada ning lihaseid ning painduvust arendada. Samuti annab joogaga tegelemine juurdepaasu tervislikule ja tasakaalustatud vaatenurgale elu ja iseenda suhtes. Joogaharjutuste kaudu omandatud oskused ja arusaamad aitavad igas eas lapsi laheneda elule pingevabalt ja emotsionaalse intelligentsusega. Tekib parem kehatunnetus, eneseusaldus ning paremad suhted kaaslastega. Meelt ja keha uhendav jooga on oaasiks stressikorbes ning muudab igapaevanouetega toimetuleku kergemaks. Koige suurem kasu mida jooga pakub on eluaegne soprus oma kehaga ning fookuse leidmine oma unistuste taideviimiseks. Jooga aitab saada enesekindlaks ja vapraks kellegagi konkureerimata!

  Loov joogatund sisladab peale fuusiliste harjutuste ja mangulise tegevuse tunni teises pooles ka erinevaid loovust arendavaid kunstilisi harjutusi, kus laps saab uksi voi koos vanemaga joonistada, varvida, voolida ning meisterdada. (Kusin siia juurde, kas Teie voimaldate ka vahendeid meisterdamiseks -varvimiseks ja ka eripedagoogi toos vajaminevat voi tuleb see mul endal ise tuua)?

  Muinasjutujooga sisladab vaikest rannakut fantaasiamaailma. Igas tunnis tuleb jutustamislee erinev muinasjutt, kus rannatakse erinevatele maadele voi tundmatutele planeetidele, kohates seal ponevaid tegelasi, kelleks saavad lapsed labi erinevate joogapooside ka ise kehastuda. Uhtlasi opime selles tunnis tundma erinevaid maid ja rahvaid, nende kombeid jne. Kasutame erinevaid muusikariistu ise heli tekitamiseks, kuulame muusikat, tantsime ning laulame.
  (Laste jooga tund baseerub Kundalini joogal, kus kasutatakse lisaks kehalistele harjutustele ka heli-meditatsioone, koos liikumsega, samuti laule, mange, muinasjutte ning tunni lopuosas ka erinevaid kaelisli loovaid tegevusi. Laste jooga tundides ei voistelda ega anta hinnanguid ja koik toimub manguliselt ja lasteparaselt.)

Beebivõimlemine ja massaazitund

T kell 11.00-11.45
T kell 15.00-15.30
N kell 10.00-10.45
N kell 14.00-14.45
Rühmatrenn: €15 / 40 min
Individuaaltund €25 / 40 min
Tundide käigus õpime lihtsamaid massaazivõtteid, teeme harjutusi lihaste tugevdamiseks ja beebi motoorse arengu toetamiseks. Kaasa aluslina või tekike.
Tund kestab max 40 minutit.

Loovusring

Kellele: 7-12a.
Keel: eesti/vene
Millal: 1 kord nädalas
Laupäev kell 10.00-12.15
Hind: €35 / kuu
Individuaaltund €30 / tund

 • MIS ON LOOVUSRING?

  Loovusringis osalemine arendab lapsel eneseväljendust, julgust ja suhtlemisoskust ning võimet teha koostööd teiste lastega. Antakse lastele võimalus tutvuda erinevate materjalidega.
  Tundides me joonistame, meisterdame, valmistamine makette. Olulisel kohal on kompositsiooni- , vormi -ja värviõpetus.
  Kunstitunnid – avastada lastes anded loomingulise tegevuse ja kunsti kaudu. Õpetame erinevaid tehnikaid (maalimine vesivärvidega ja guaÅ¡Å¡idega,voolimine ja meistedamine jpm)

Pikapäevarühm

Kellele: 7-12a.
Keel: eesti/vene
Millal: igapäev 15.00-17.00
Individuaaltund €20 / tund
Gruppis €10 / tund

 • MIS ON PIKKAPÄEVARÜHM?

  Pikapäevarühm võimaldab õpilasele tuge ja järelevalvet õppetööst vabaaja sisustamisel ning koduste õpiülesannete täitmisel, pedagoogilist juhendamist ja suunamist huvialategevuses ning huvide arendamisel.

Eelkool 5-7a

Kellele: 5-6a.
Keel: eesti/vene
Millal: Laupäev 11.00-13.30
Individuaaltund €30 / tund
Gruppis: €65 / kuu (1 kord nädalas)

 • MIS ON EELKOOL?

  ÕPPESISU:
  EESTI KEEL /VENE KEEL (kirjutamine, lugemine)
  MATEMAATIKA
  INGLISE KEEL
  KUNST

KAS OLETE LEIDNUD SOBILIKU TEENUSE ?

Kui olete leidnud, siis vajutage nuppu ja broneerige aeg!

Broneeri aeg